Сковорідка Ardesto Gemini Umbria AR1926GCB 26 см
Фото 9 |
Ardesto Gemini Umbria AR1926GCB |
|
Не мити в посудомийній машині. Підходить для всіх видів плит.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto Gemini Umbria AR1926GCB 26 см
Усі ціни 35 →Ardesto Gemini Umbria 26 см (AR1926GCB) | 731 грн. |
Ardesto Gemini Umbria 26 см (AR1926GCB) | 731 грн. |
ARDESTO Gemini 26 см, черный (AR1926GCB) | 465 грн. |
Сковорода Ardesto Gemini Umbria 26 см чорний алюміній (AR1926GCB) | 769 грн. |
Сковорода 26 см Ardesto Gemini AR1926GCB | 465 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Ardesto Gemini Umbria AR1926GCB
Ціни на Ardesto Gemini Umbria AR1926GCB |
---|---|---|---|---|
Ardesto Gemini Umbria AR1922GCB 22 см | від 381 грн. | 22 пропозиції | ||
Ardesto Gemini Umbria AR1924GCB 24 см | від 475 грн. | 14 пропозицій | ||
Ardesto Gemini Umbria AR1926GCB 26 см | від 460 грн. | 35 пропозицій | ||
Ardesto Gemini Umbria AR1928GCB 28 см | від 490 грн. | 40 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →