Сковорідка Krauff 25-45-113 26 см
Фото 4 | 833 грн. Купити! Сковорода Krauff Grand Chef 26 см (25-45-113)Маркетплейс: Rozetka.ua Mr. JoeЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Krauff 25-45-113 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Krauff 25-45-113
Ціни на Krauff 25-45-113 |
---|---|---|---|---|
Krauff 25-45-111 20 см | від 593 грн. | 5 пропозицій | ||
Krauff 25-45-112 24 см | від 740 грн. | 1 пропозиція | ||
Krauff 25-45-113 26 см | від 833 грн. | 1 пропозиція | ||
Krauff 25-45-114 28 см | від 926 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →