Сковорідка Resto Sagitta 93324 22 см
Фото 6 |
Resto Sagitta 93324 20 см22 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Resto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Resto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Resto Sagitta 93324 22 см
Усі ціни 14 →Resto 22 см (93324) | 522 грн. |
Resto 22 см (93324) | 522 грн. |
Сковорода RESTO 93324 , 22 см | 549 грн. |
Сковорода Resto Sagitta 22 см (93324) 93324 | 444 грн. |
Сковорода Resto Sagitta 22 см (93324) 93324 | 546 грн. |
ще 9 пропозицій
Додаткові функції і можливості сковорідки Resto Sagitta 93324:
- Петля для підвішування сковороди
- Посилене дно сковороди з допомогою антидеформаційного диска
- Тришарове антипригарне покриття
Модификації Resto Sagitta 93324
Ціни на Resto Sagitta 93324 |
---|---|---|---|---|
Resto Sagitta 93323 20 см | від 333 грн. | 15 пропозицій | ||
Resto Sagitta 93324 22 см | від 408 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →