ДБЖ RITAR E-RTM800 ELF-D 800 ВА (9824)
RITAR E-RTM800 ELF-D 800 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RITAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RITAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RITAR E-RTM800 ELF-D 800 ВА
Усі ціни 27 →ИБП RITAR E-RTM800 ELF-D (9824) | 3 000 грн. |
Ritar E-RTM800 (480W) ELF-D (E-RTM800D) | 2 599 грн. |
Источник бесперебойного питания Ritar E-RTM800 (480W) ELF-D (E-RTM800D) | 2 552 грн. |
Источник бесперебойного питания Ritar e-rtm800 (480w) elf-d (e-rtm800d) | 3 242 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації RITAR E-RTM800 ELF-D
Ціни на RITAR E-RTM800 ELF-D |
---|---|---|---|---|
RITAR E-RTM500 ELF-D 500 ВА | від 2 050 грн. | 1 пропозиція | ||
RITAR E-RTM600 ELF-D 600 ВА | від 1 909 грн. | 30 пропозицій | ||
RITAR E-RTM650 ELF-D 650 ВА | від 2 058 грн. | 20 пропозицій | ||
RITAR E-RTM800 ELF-D 800 ВА | від 2 339 грн. | 28 пропозицій |