Унітаз Roca Ona A34H688000
Roca Ona A34H688000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roca Ona A34H688000
Усі ціни 12 →Унітаз підвісний Roca Ona Rimless A34H688000 з сидінням Soft Close | 13 206 грн. |
Унітаз підвісний Roca Ona Rimless A34H688000 із сидінням Soft Close | 10 200 грн. |
Roca Roca Ona Rimless A34H688000, с сиденьем slow-closing | 13 470 грн. |
Унітаз підвісний Roca Ona Rimless з кришкою Soft-Close (A34H688000) A34H68 | 13 470 грн. |
Унитаз подвесной ROCA ONA Rimless с сидением slow-closing (A34H688000) 195 | 13 470 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →