Висоторіз Einhell GC-HH 18/45 Li T Solo (3410585)
Відео 1Фото 9 |
Einhell GC-HH 18/45 Li T Solo |
|
Акумулятор і зарядка до комплекту не входять
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell GC-HH 18/45 Li T Solo
Кущоріз телескопічний акумуляторний Einhell GC-HH 18/45 Li T-Solo, без акб | 5 544 грн. |
Кущоріз телескопічний акумуляторний Einhell X-Change GC-HH 18/45 Li T - So | 5 544 грн. |
Кущоріз телескопічний Einhell GC-HH 18/45 Li T - Solo (без акумулятора) | 5 156 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →