Монітор Samsung 27 M70C Smart Monitor 27 "
Відео 1Фото 9 |
Samsung 27 M70C Smart Monitor 27 "
27 "32 "
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:HDR, PBP, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI
Підтримка Bixby вбудована Alexa. Робота з файлами на ПК через мережу WiFi. Вбудовані потокові програми та технології Adaptive Picture та Adaptive Sound+, інтеграція з Android та AirPlay. Вбудований ігровий хаб. Підтримка SmartThings.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Samsung 27 M70C Smart Monitor 27 "
Усі ціни 6 →Монітор Samsung Smart M70C White (LS27CM703) | 18 999 грн. |
Монітор Samsung 27" Smart M7 (LS27CM703UUXDU) | 17 835 грн. |
Монітор Samsung Smart M7 S27CM703UUX (LS27CM703UUXDU) LS27CM703UUXDU | 20 360 грн. |
Samsung 27" Smart M7 (LS27CM703UUXDU) | 17 400 грн. |
Samsung 27" Smart M7 (LS27CM703UUXDU) | 17 835 грн. |
Samsung 27" Smart M7 (LS27CM703UUXDU) | 18 270 грн. |
Відеоогляди
Модификації Samsung 27 M70C Smart Monitor
Ціни на Samsung 27 M70C Smart Monitor |
---|---|---|---|---|
Samsung 27 M70C Smart Monitor 27 " | від 17 400 грн. | 9 пропозицій | ||
Samsung 32 M70C Smart Monitor 32 " | від 14 999 грн. | 13 пропозицій |