Монітор Samsung 27 M50B Smart Monitor 27 "
Відео 2Фото 7 |
Samsung 27 M50B Smart Monitor 27 "
27 "32 "
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:HDR, PBP, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI
Вбудовані потокові програми, Samsung Gaming Hub, офісні програми. Підтримка AirPlay. Програма SmartThings.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Samsung 27 M50B Smart Monitor 27 "
Усі ціни 24 →Монітор 27" Samsung Smart Monitor M5 LS27BM500EU Full HD VA 60 Гц new | 6 858 грн. |
Монітор Samsung Smart Monitor M5 (LS27BM500) | 8 610 грн. |
Samsung Smart Monitor M5 (LS27BM500) | 8 599 грн. |
Монитор для Samsung Smart Monitor M5 S27BM500EU (LS27BM500) | 8 952 грн. |
Монітор Samsung Smart Monitor M5 S27BM500EU (LS27BM500) LS27BM500 | 8 499 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Samsung 27 M50B Smart Monitor
Ціни на Samsung 27 M50B Smart Monitor |
---|---|---|---|---|
Samsung 27 M50B Smart Monitor 27 " | від 6 228 грн. | 24 пропозиції | ||
Samsung 32 M50B Smart Monitor 32 " чорний | від 11 064 грн. | 6 пропозицій |