SSD Samsung PM9A1a MZVL2512HDJD 512 ГБ
Фото 4 |
Samsung MZVL2512HDJD 512 ГБ1 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung PM9A1a MZVL2512HDJD 512 ГБ
Усі ціни 21 →Накопитель SSD M.2 2280 512GB Samsung PM9A1a (MZVL2512HDJD-00B07) | 3 221 грн. |
Samsung PM9A1a 512 Gb (MZVL2512HDJD-00B07) | 3 044 грн. |
Samsung PM9A1a 512 Gb (MZVL2512HDJD-00B07) | 2 959 грн. |
SSD-накопичувач Samsung PM9A1a 512GB M.2 (MZVL2512HDJD-00B07) | 3 029 грн. |
SSD накопитель Samsung PM9A1a 512gb m.2 2280 (mzvl2512hdjd-00b07) | 3 198 грн. |
ще 16 пропозицій
25 березня, 21:19
Совместимость #
Подскажите пожалуйста, в описании указано что "Призначення - для сервера", это значит что этот SSD не стоит покупать для ноутбука (Asus FX553VE) который поддерживает его форм-фактор и интерфейс?
3 жовтня 2023, 01:29
Дезинформация каталога ек.юа #
Уважаемый ек юа. продайте мне или дайте магазин который продаст мне этот накопитель 2 ТБ за 3000 гривен.. наперед скажу.не выйдет тк он в исполнении 1 ТБ везде... а у вас он как 2 ТБ указан, огорчает знаете ли.
Модификації Samsung PM9A1a MZVL2512HDJD
Ціни на Samsung PM9A1a MZVL2512HDJD |
---|---|---|---|---|
Samsung PM9A1a MZVL2512HDJD 512 ГБ | від 2 818 грн. | 21 пропозиція | ||
Samsung PM9A1a MZVL21T0HDLU 1 ТБ | від 4 436 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →