SSD Samsung 870 EVO MZ-77E1T0BW 1 ТБ UA
Відео 19Фото 8 |
Samsung MZ-77E1T0BW |
|
Виділений кеш. 128-шарова пам'ять. Фірмовий контролер MKX Metis. Низькі просадки швидкості під час завантаження диска. 5-річна гарантія.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung 870 EVO MZ-77E1T0BW 1 ТБ UA
Усі ціни 41 →Samsung 870 EVO V-NAND MLC 1TB 2.5" (MZ-77E1T0BW) MZ-77E1T0BW | 3 639 грн. |
Накопитель SSD 2.5" 1TB 870 EVO Samsung (MZ-77E1T0BW) | 4 661 грн. |
SSD Samsung 870 EVO MZ-77E1T0 1 ТБ MZ-77E1T0BW | 4 300 грн. |
SSD накопичувач Samsung 870 EVO 1TB (MZ-77E1T0BW) | 4 269 грн. |
Samsung 870 Evo 1TB (MZ-77E1T0BW) Ua | 3 877 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
1 1 3 4 |
Відмінна модель, купувала приблизно два роки тому, за цей період ніяких нарікань порівняно з дешманською аліекспресною набагато краще Швидкість, швидкість не зменшується при великих обсягах Не знайшов Stray228 Понимаю: користуюся Samsung MZ-77E1T0BW більше року |
купили цей диск як додатковий чисто для ігор, тому що система стоїть на іншому. поки повністю задоволені, все запускається за кілька секунд, встановлення та обмін файлами відчутно швидше після старенького HDD. Звичайно обсяг в 500ГБ це наприклад, тільки для старту, але за свої гроші дуже гарний вибір, враховуючи ще і відомий бренд. швидкість передачі даних, наявність офіційного софту, відсутність будь-яких проблем при підключенні: просто під'єднали саташником, форматнули і готові до роботи. поки не виявлено Юлія Т: користуюся Samsung MZ-77E500B/EU менше місяця |
Брав на заміну, попередньому в 120GB так як став тісний. Ноутбук старий тому на особливу швидкість і не чекав. Інтерфейс sataII і відповідно швидкість – читання 260MB/s, запис 243MB/s. Для Samsung Data Migration потрібен Sata-USB перехідник, а на той момент його не виявилося. Систему переносив за допомогою AOMEI PE Builder, була флешка на 32Gb, вийшло легко і швидко. Швидкість, гарантія п'ять років немає Денис: користуюся Samsung MZ-77E500BW кілька місяців |
Показано 3 з 9 відгуків
ще 6 відгуків
Дмитрий
20 березня 2021, 13:36
Совместимость с IMac 27" 2019? #
Подойдет ли данный SSD для замены HDD диска на IMac 27" 2019?
С уважением,
Дмитрий
С уважением,
Дмитрий
15 квітня 2022, 05:23
А DWPD 0.3 в день это больше чем DWPD 0.75 в день? #
Показано 3 із 9 запитань
ще 6 запитань
Модификації Samsung 870 EVO MZ-77E1T0BW
Ціни на Samsung 870 EVO MZ-77E1T0BW |
---|---|---|---|---|
Samsung 870 EVO MZ-77E250B/EU 250 ГБ EU | від 1 700 грн. | 55 пропозицій | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E250BW 250 ГБ UA | від 1 790 грн. | 12 пропозицій | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E500B/EU 500 ГБ EU | від 2 149 грн. | 56 пропозицій | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E500BW 500 ГБ UA | від 2 193 грн. | 29 пропозицій | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E1T0B/EU 1 ТБ EU | від 3 631 грн. | 65 пропозицій | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E1T0BW 1 ТБ UA | від 3 639 грн. | 41 пропозиція | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E2T0B/EU 2 ТБ EU | від 6 614 грн. | 65 пропозицій | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E2T0BW 2 ТБ UA | від 6 675 грн. | 28 пропозицій | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E4T0B/EU 4 ТБ EU | від 13 045 грн. | 42 пропозиції | ||
Samsung 870 EVO MZ-77E4T0BW 4 ТБ UA | від 12 175 грн. | 41 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →