SSD Samsung T7 Shield MU-PE1T0S 1 ТБ
Відео 30Фото 21 |
Samsung MU-PE1T0S |
|
Швидкий, акуратний, сучасний та надійно захищений портативний SSD професійного рівня з значним об'ємом пам'яті в 1 терабайт. Позиціонується виробником як промисловий стандарт, на який однаково можуть покладатися професійні відеооператори та режисери, а одним із головних героїв рекламної кампанії став генеральний директор Blackmagic Design, Грант Петті. Каркас Samsung T7 Shield обтягнутий високотехнологічною бронею, під якою ховається додатковий термопоглинаючий матеріал, покликаний знизити навантаження на контролер, що управляє.
У компанії стверджують, що SSD піддається суворим випробуванням на міцність, в результаті чого він пройшов сертифікацію за військово-промисловим стандартом MIL-STD-810H і отримав досить високий клас пило- та вологозахисту IP65. Тобто, теоретично, він витримає навіть короткострокове занурення в басейн без втрати даних. Для передачі даних накопичувач оснащений двостороннім USB-роз'ємом з інтерфейсом 3.2 Gen 2x2, який полегшує підключення до більшості сучасної портативної та стаціонарної техніки.
Заявлена виробником швидкість послідовного читання/запису становить 1050/1000 МБ/с: цього має вистачити для того, щоб безпосередньо працювати з проєктами в умовному Ableton або знімати відео в 12K на Blackmagic URSA Mini Pro. Крім платформи Windows, виробник обіцяє повну сумісність з різними типами мобільних і стаціонарних гаджетів, що працюють під управлінням операційних систем MacOS, iOS і Android. Єдиною умовою є підтримка відповідної версії USB-інтерфейсу та використання актуального кабелю. Виробник робить особливий акцент на останньому факторі, так як деякі користувачі були незадоволені швидкістю накопичувача, тому що використовували сумнівні якості кабелі від невідомих виробників.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung T7 Shield MU-PE1T0S 1 ТБ
Усі ціни 119 →Samsung Portable SSD T7 Shield 1TB USB 3.2 Type-C (MU-PE1T0S/EU) Black MU- | 4 599 грн. |
Накопитель SSD USB 3.2 1TB T7 Shield Samsung (MU-PE1T0K/EU) | 4 693 грн. |
Зовнішній SSD накопичувач Samsung T7 Shield 1 TB Beige (MU-PE1T0K/EU) | 4 199 грн. |
SSD Samsung 1TB USB 3.2 Gen 2 Type-C Shield T7 (MU-PE1T0S/EU) MU-PE1T0S/EU | 6 199 грн. |
SSD диск Samsung T7 1.0TB Shield Black (MU-PE1T0S/EU) MU-PE1T0S/EU | 6 373 грн. |
Модификації Samsung T7 Shield MU-PE1T0S
Ціни на Samsung T7 Shield MU-PE1T0S |
---|---|---|---|---|
Samsung T7 Shield MU-PE1T0S 1 ТБ | від 3 899 грн. | 119 пропозицій | ||
Samsung T7 Shield MU-PE2T0S 2 ТБ | від 6 690 грн. | 132 пропозиції | ||
Samsung T7 Shield MU-PE4T0S 4 ТБ | від 12 800 грн. | 21 пропозиція |