SSD Samsung PM1643a MZILT1T9HBJR 1.92 ТБ
Samsung MZILT1T9HBJR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung PM1643a MZILT1T9HBJR 1.92 ТБ
Усі ціни 29 →Накопитель SSD SAS 2.5" 1.92TB Samsung PM1643a (MZILT1T9HBJR-00007) | 23 873 грн. |
Samsung PM1643a 1.9 Tb MZILT1T9HBJR-00007 | 23 578 грн. |
Samsung PM1643a 1.9 Tb MZILT1T9HBJR-00007 | 23 129 грн. |
SSD-накопичувач Samsung PM1643a 1.92TB 2.5" (MZILT1T9HBJR-00007) | 24 149 грн. |
SSD накопичувач Samsung PM1643a 1.9 TB (MZILT1T9HBJR-00007) PM1643a 1.9 TB | 24 027 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Samsung PM1643a MZILT1T9HBJR
Ціни на Samsung PM1643a MZILT1T9HBJR |
---|---|---|---|---|
Samsung PM1643a MZILT960HBHQ 960 ГБ | від 13 040 грн. | 31 пропозиція | ||
Samsung PM1643a MZILT1T9HBJR 1.92 ТБ | від 20 120 грн. | 29 пропозицій | ||
Samsung PM1643a MZILT3T8HBLS 3.84 ТБ | від 36 560 грн. | 31 пропозиція | ||
Samsung PM1643a MZILT7T6HALA 7.68 ТБ | від 59 120 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →