SSD Samsung Portable T7 MU-PC1T0T/WW 1 ТБ
Відео 24Фото 14 |
Samsung MU-PC1T0T/WW |
|
Зовнішній твердотільний накопичувач на 1 ТБ компанії Samsung — це відносно компактний (форм-фактор 2.5 дюйма) і легкий (менше 60 грам) пристрій для зберігання і швидкого обміну даними. Він виконаний в ударостійкому металевому корпусі, який повинен уберегти модель від негативних механічних впливів, на кшталт випадкових падінь (з висоти до 2 метрів). За швидку передачу інформації і універсальні можливості підключення відповідає інтерфейс USB-C 3.2 gen2 разом з відповідним кабелем в комплекті поставки.
Як результат SSD Samsung Portable T7 MU-PC1T0T/WW 1 ТБ дозволяє записувати дані з пропускною здатністю до 1000 МБ/с, а зчитувати — до 1050 МБ/с. Це більше ніж в 5 разів перевершує можливості традиційних HDD-накопичувачів. Пристрій передбачає вбудовано ПЗ, що забезпечує коректну роботу з операційними системами MacOS і Windows, а також Android-гаджетами. Ще тут заявлена підтримка протоколу шифрування UASP для захисту даних від несанкціонованого доступу. Варто також відзначити, що в продажу зустрічаються різні версії портативного накопичувача як по ємності (від 500 ГБ до 2 ТБ), так і за забарвленням корпусу (синій, сірий або червоний).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung Portable T7 MU-PC1T0T/WW 1 ТБ
Усі ціни 163 →Samsung T7 1TB USB 3.2 (MU-PC1T0R/WW) Red MU-PC1T0R/WW | 4 555 грн. |
Накопитель SSD USB 3.2 1TB T7 Samsung (MU-PC1T0R/WW) | 4 733 грн. |
Зовнішній SSD накопичувач Samsung T7 1 TB Red (MU-PC1T0R/WW) | 3 999 грн. |
Накопичувач зовнішній SSD 2.5" USB 1.0TB Samsung T7 Indigo Blue (MU-PC1T0H | 4 104 грн. |
SSD диск Samsung T7 Titan Gray 1TB (MU-PC1T0T/WW) MU-PC1T0T/WW | 6 162 грн. |
Модификації Samsung Portable T7 MU-PC1T0T/WW
Ціни на Samsung Portable T7 MU-PC1T0T/WW |
---|---|---|---|---|
Samsung Portable T7 MU-PC500T/WW 500 ГБ | від 2 745 грн. | 137 пропозицій | ||
Samsung Portable T7 MU-PC1T0T/WW 1 ТБ | від 3 690 грн. | 166 пропозицій | ||
Samsung Portable T7 MU-PC2T0T/WW 2 ТБ | від 5 920 грн. | 114 пропозицій |