SSD Samsung 870 QVO MZ-77Q1T0 1 ТБ
Відео 20 |
Samsung MZ-77Q1T0 |
|
Молодша модель SSD-накопичувача з серії SSD SATA-пристроїв сімейства Samsung 870 QVO, що включає в себе продукти ємністю 1, 2, 4 і 8 Тб, які базуються на NAND-пам'яті типу QLC. Ця передова технологія дозволяє зберігати до 4 біт інформації в комірці, що на 33% більше ніж у пам'яті типу TLC. Більш висока латентність і потенційно більш швидкий знос осередків повністю компенсується фірмовою технологією Intelligent TurboWrite, яка реалізована за допомогою фірмового контролера Samsung MKX.
Для прискорення роботи з дрібноблоковими даними передбачений DRAM кеш, що складається з 1 Гб пам'яті типу LPDDR4. Крім динамічного SLC-кеша (6 Гб статичного кешування і до 36 Гб динамічного), в кілька разів прискорює процес запису, підтримується технологія вирівнювання зносу, вдосконалена апаратна корекція помилок, гнучке управлінням живленням, NCQ, моніторинг S. M. A. R. T. і технологія TRIM.
SSD-накопичувач Samsung 870 QVO MZ-77Q1T0 демонструє значну продуктивність блочного введення/виводу (45К/96К IOPS), вражаючу швидкість читання/запису (560/530 Мбайт/с) і низьку латентність. За зберігання інформації відповідає 92-шарова пам'ять QLC 3D-V-NAND від Samsung. Корпус накопичувача повністю відповідає формфактором 2.5" та може використовуватися для складання нових, або модернізації існуючих стаціонарних/мобільних систем самого різного призначення. Заявленого ресурсу достатньо для щоденного запису 190 Гб даних протягом 5 років.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung 870 QVO MZ-77Q1T0 1 ТБ
Усі ціни 63 →Samsung 870 QVO V-NAND MLC 1TB 2.5" (MZ-77Q1T0BW) MZ-77Q1T0BW | 3 969 грн. |
SSD накопичувач Samsung 870 QVO 1 TB (MZ-77Q1T0BW) | 3 669 грн. |
Накопичувач SSD 1ТB Samsung 870 QVO 2.5" SATAIII V-NAND MLC (MZ-77Q1T0BW) | 3 464 грн. |
SSD диск Samsung 870 QVO 1ТB 2.5" SATAIII V-NAND MLC (MZ-77Q1T0BW) MZ-77Q1 | 3 539 грн. |
Samsung 870 Qvo 1TB (MZ-77Q1T0BW) Ua | 3 720 грн. |
Ставлю 3 звезды данному накопителю. Ровно столько, сколько он отработал. А если конкретнее - отработал ССД ровно свой гарантийный срок и все, начались проблемы. Покупал накопитель в конце декабря 2020 года. Сейчас январь 2024 года. Ресурс накопителя НЕ выробатан (всего не полных 23 Тб из 360 Тб доступных). Не ронялся ССД, блок питания хороший. Просто спустя 3 года работы он начал сыпать ошибки и система из-за него загружается с пятого раза. Как только отключаю ССД от системы - все работает отлично. Родная утилита SAMSUNG Magician, спустя 10 (!) часов полного сканирования стоит на отметке 0%. Быстрое сканирование проходило 3 часа и ничего не обнаружила. Прошивка через эту же утилиту не ставится - пишет "ошибка". Очень печально, что SAMSUNG (а это бренд в мире накопителей тоже) отработал ровно свой гарантийный срок и просто начал выходить из строя. Грусть-печать. Теперь я сомневаюсь даже в серии EVO - там гарантия 5 лет - вот отработает 5 лет, ресурс останется еще ого-го какой, а он просто перестанет функционировать. Цена на момент покупки. Отработал ровно свой гарантийный срок и все - без причины вышел из строя с огромным остатком ресурса перезаписи. |
Модификації Samsung 870 QVO MZ-77Q1T0
Ціни на Samsung 870 QVO MZ-77Q1T0 |
---|---|---|---|---|
Samsung 870 QVO MZ-77Q1T0 1 ТБ | від 3 375 грн. | 63 пропозиції | ||
Samsung 870 QVO MZ-77Q2T0 2 ТБ | від 5 825 грн. | 50 пропозицій | ||
Samsung 870 QVO MZ-77Q4T0 4 ТБ | від 11 146 грн. | 62 пропозиції | ||
Samsung 870 QVO MZ-77Q8T0 8 ТБ | від 18 999 грн. | 38 пропозицій |