Холодильник Samsung RB34T672EWW білий
Фото 6 |
Samsung RB34T672EWW білий бежевий білий |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung RB34T672EWW білий
Усі ціни 10 →Samsung RB34T672EWW | 26 280 грн. |
Холодильник Samsung RB34T672EW RB34T672EWW | 24 999 грн. |
Холодильник з морозильною камерою Samsung RB34T672EWW | 27 599 грн. |
Холодильник с морозильной камерой Samsung RB34T672EWW RB34T672EWW/EF | 26 293 грн. |
Samsung RB34T672EWW | 27 200 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Samsung RB34T672EWW
Ціни на Samsung RB34T672EWW |
---|---|---|---|---|
Samsung RB34T672FEL бежевий | від 24 390 грн. | 15 пропозицій | ||
Samsung RB34T672EWW білий | від 24 999 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →