Холодильник Samsung RS66A8101B1 графіт
Відео 1Фото 4 |
Samsung RS66A8101B1 графіт графіт нержавіюча сталь |
|
Морозилка може працювати в режимі холодильної камери. Інверторний компресор. Велика ємність. Технологія Smart Conversion. Генератор льоду. Режим відпустки.
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung RS66A8101B1 графіт
Усі ціни 15 →Холодильник Samsung RS66A8101B1 | 43 411 грн. |
Холодильник з морозильною камерою Samsung RS66A8101B1 | 41 950 грн. |
Холодильник Side-by-Side Samsung RS66A8101B1 | 44 948 грн. |
Samsung RS66A8101B1 | 41 940 грн. |
Samsung RS66A8101B1 | 43 703 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Samsung RS66A8101B1
Ціни на Samsung RS66A8101B1 |
---|---|---|---|---|
Samsung RS66A8101B1 графіт | від 41 940 грн. | 15 пропозицій | ||
Samsung RS66A8101S9 нержавіюча сталь | від 38 790 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →