Холодильник Samsung RB34T601FS9 нержавіюча сталь (RB34T601FS9/EF)
Фото 10 |
Samsung RB34T601FS9 нержавіюча сталь білий нержавіюча сталь |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung RB34T601FS9 нержавіюча сталь
Усі ціни 14 →Холодильник із морозильною камерою Samsung RB34T601FS9 | 24 176 грн. |
Холодильник з морозильною камерою Samsung RB34T601FS9 | 21 200 грн. |
Холодильник з морозильною камерою Samsung RB34T601FS9 | 22 836 грн. |
Samsung RB34T601FS9 | 26 422 грн. |
Холодильник Samsung RB34T601FS9/UA | 25 568 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Samsung RB34T601FS9
Ціни на Samsung RB34T601FS9 |
---|---|---|---|---|
Samsung RB34T601FWW білий | від 20 190 грн. | 6 пропозицій | ||
Samsung RB34T601FS9 нержавіюча сталь | від 21 200 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →