USB-флешка SanDisk Ultra Curve 3.2 256 ГБ
Фото 11 |
SanDisk Ultra Curve 3.2 256Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Ultra Curve 3.2 256 ГБ
Усі ціни 25 →Накопичувач SANDISK 256GB USB 3.2 Type-A Ultra Curve Black (SDCZ550-256G-G | 759 грн. |
Накопитель SanDisk 256GB USB 3.2 Type-A Ultra Curve Black SDCZ550-256G-G46 | 840 грн. |
Накопичувач SANDISK 256GB USB 3.2 Type-A Ultra Curve Black (SDCZ550-256G-G | 759 грн. |
USB флеш накопичувач SanDisk 256GB Ultra Curve Black USB 3.2 (SDCZ550-256G | 1 011 грн. |
Накопичувач USB 3.2 SanDisk 256GB Type-A Ultra Curve Black (SDCZ550-256G-G | 759 грн. |
ще 20 пропозицій
Пилоподібний графік завантаження від 8-21мб/с, читання мене не цікавить. Флешка як флешка Не відповідає заявленим характеристикам Artem Zelinskyi: користуюся SanDisk Ultra Curve 3.2 128Gb менше місяця |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Модификації SanDisk Ultra Curve 3.2
Ціни на SanDisk Ultra Curve 3.2 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Curve 3.2 32 ГБ | від 219 грн. | 16 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Curve 3.2 64 ГБ | від 252 грн. | 30 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Curve 3.2 128 ГБ | від 399 грн. | 20 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Curve 3.2 256 ГБ | від 754 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →