USB-флешка SanDisk Ultra Curve 3.2 32 ГБ
Фото 11 |
SanDisk Ultra Curve 3.2 32Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Ultra Curve 3.2 32 ГБ
Усі ціни 14 →SANDISK 32GB USB 3.2 Ultra Curve Black (SDCZ550-032G-G46) | 220 грн. |
SANDISK 32GB USB 3.2 Ultra Curve Black (SDCZ550-032G-G46) | 220 грн. |
Накопичувач USB 3.2 SanDisk 32GB Ultra Curve Black (SDCZ550-032G-G46) SDCZ | 220 грн. |
Накопичувач SanDisk 32GB USB 3.2 Ultra Curve Black SDCZ550-032G-G46 | 400 грн. |
SanDisk 32 GB Ultra Curve USB 3.2 Black (SDCZ550-032G-G46) SDCZ550-032G-G4 | 319 грн. |
ще 9 пропозицій
Пилоподібний графік завантаження від 8-21мб/с, читання мене не цікавить. Флешка як флешка Не відповідає заявленим характеристикам Artem Zelinskyi: користуюся SanDisk Ultra Curve 3.2 128Gb менше місяця |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Модификації SanDisk Ultra Curve 3.2
Ціни на SanDisk Ultra Curve 3.2 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Curve 3.2 32 ГБ | від 219 грн. | 16 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Curve 3.2 64 ГБ | від 252 грн. | 30 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Curve 3.2 128 ГБ | від 399 грн. | 20 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Curve 3.2 256 ГБ | від 754 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →