USB-флешка SanDisk Ultra Shift 3.0 64 ГБ (SDCZ410-064G-G46)
Відео 3Фото 7 |
SanDisk Ultra Shift 3.0 64Gb 32 ГБ64 ГБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Ultra Shift 3.0 64 ГБ
Усі ціни 28 →SANDISK 64GB Ultra Shift (SDCZ410-064G-G46) | 312 грн. |
SANDISK 64GB Ultra Shift (SDCZ410-064G-G46) | 312 грн. |
Накопичувач USB 3.0 SanDisk 64GB Ultra Shift (SDCZ410-064G-G46) SDCZ410-06 | 311 грн. |
USB флеш накопитель SanDisk 64GB Ultra Shift USB 3.0 (SDCZ410-064G-G46) SD | 436 грн. |
SanDisk USB флеш накопичувач 64GB Ultra Shift USB 3.0 (SDCZ410-064G-G46) S | 349 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації SanDisk Ultra Shift 3.0
Ціни на SanDisk Ultra Shift 3.0 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Shift 3.0 32 ГБ | від 210 грн. | 24 пропозиції | ||
SanDisk Ultra Shift 3.0 64 ГБ | від 251 грн. | 30 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Shift 3.0 128 ГБ | від 757 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →