USB-флешка SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 256 ГБ (SDDDC3-256G-G46)
Відео 11Фото 23 |
SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 256Gb |
|
Продуктивний і універсальний USB Flash накопичувач великої ємності (128 Гб) з оригінальною поворотною конструкцією, яка включає відразу два найбільш популярних роз'єми інтерфейсу USB 3.2 Gen1: більш сучасний Type-C і традиційний Type-A. Для використання одного з цих роз'ємів достатньо лише повернути рухому пластикову частину з отвором для кріплення на шнурок. Таким чином, цей накопичувач може підключатися до будь-яких персональних комп'ютерів ноутбуками/ультрабуками, включаючи найсучасніші моделі Apple MacBook.
Також підтримується пряме підключення до планшетів і смартфонів, оснащених роз'ємом Type-C з функцією OTG. Завдяки якісній flash-пам'яті та сучасному контролеру накопичувач SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 256 ГБ показує високу швидкість читання/запису (до 150/65 Мбайт/с), що дозволяє швидко переміщати файли між персональним комп'ютером, планшетом, смартфоном та без необхідності задіяти хмару або мережеві з'єднання. Копіювання звичайного медіафайлу розміром 4 Гб з такого пристрою на комп'ютер або ноутбук триває трохи більше 30 секунд, а фотографії копіюються майже миттєво. Помірні габаритні розміри пластикового корпусу та невелика вага дозволяють носити накопичувач у кишені чи сумці. SanDisk Memory Zone дає можливість виконувати резервування даних.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Купити SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 256 ГБ
Усі ціни 34 →USB-флешка SanDisk 256GB Ultra Dual Drive Go Usb 3.0/Type-C Black (SDDDC3- | 1 069 грн. |
USB-флешка SanDisk 256GB Ultra Dual Drive Go Usb 3.0/Type-C Black (SDDDC3- | 1 065 грн. |
SANDISK USB 3.1 Dual Drive Go USB Type-C 256GB (SDDDC3-256G-G46) | 1 029 грн. |
SanDisk 256GB Ultra Dual Drive Go USB 3.1/Type-C Black (SDDDC3-256G-G46) | 953 грн. |
SANDISK USB 3.1 Dual Drive Go USB Type-C 256GB (SDDDC3-256G-G46) | 1 029 грн. |
Модификації SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C
Ціни на SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 32 ГБ | від 293 грн. | 19 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 64 ГБ | від 387 грн. | 54 пропозиції | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 128 ГБ | від 564 грн. | 25 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 256 ГБ | від 936 грн. | 35 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 512 ГБ | від 1 875 грн. | 18 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Dual Drive Go USB Type-C 1024 ГБ | від 3 546 грн. | 16 пропозицій |