USB-флешка SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C 256 ГБ (SDDDC2-256G-G46)
Відео 19Фото 14 |
SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C 256Gb |
|
Універсальний і легкий USB Flash накопичувач великої ємності (256 Гб) з оригінальною конструкцією, яка включає відразу два популярні роз'єми інтерфейсу USB 3.2 Gen1: традиційний Type-A і більш сучасний реверсивний Type-C. Для використання будь-якого з цих роз'ємів достатньо зрушити в потрібну сторону повзунок слайдера. Завдяки такій конструкції, накопичувач SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C 256Gb може підключатися до будь-яких ПК, ноутбуків та ультрабуків, включаючи всі моделі Apple MacBook.
Також можливе пряме підключення до планшетів і смартфонів, які обладнані роз'ємом Type-C і підтримують OTG. Завдяки якісній flash-пам'яті та контролеру накопичувач SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C 256Gb демонструє гідну швидкість послідовного читання/запису (до 150/60 Мбайт/с), що дозволяє швидко переміщувати файли між персональним комп'ютером, планшетом, смартфоном та ноутбуком без організації мережевих з'єднань.
Перенесення одного файлу розміром 4 Гб з такої флешки на комп'ютер або ноутбук займає менше 35 сек., а десяток-другий фотографій скопіюються майже миттєво. Помірні габаритні розміри пластикового корпусу та легка вага дозволяють носити накопичувач у будь-якій кишені. SanDisk Memory Zone для Android дозволяє виконувати резервування важливих даних або переміщувати файли зі смартфона на накопичувач для звільнення місця.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Купити SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C 256 ГБ
Усі ціни 35 →USB-флешка SanDisk 256GB Ultra Dual Usb 3.1/Type-C (SDDDC2-256G-G46) | 1 134 грн. |
USB-флешка SanDisk 256GB Ultra Dual Usb 3.1/Type-C (SDDDC2-256G-G46) | 1 130 грн. |
SanDisk 256GB Ultra Dual Drive USB 3.1 Type-C (SDDDC2-256G-G46) | 1 024 грн. |
USB флеш накопичувач SanDisk 256GB Ultra Dual Drive USB 3.1 Type-C (SDDDC2 | 1 239 грн. |
USB-флеш-накопитель SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-CTM, Flash Drive 256 | 1 275 грн. |
1 1 1 1 |
Універсальність Не найвища швидкість запису користуюся SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C 256Gb більше року |
Покупал специально для освобождения места с телефона, телефон находит сразу, купил 2 флешки (1- на 64 Gb и вторая на 128 Gb) Та что на 64 иногда может отходить от телефона. Удобство, разъёмы прячутся внутрь корпуса, компактность. Грееться, могли бы еще шнурок (для флешки)в комплект давать. Константин Поляков: користуюся SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C 16Gb менше місяця |
Брал 128 Гб. Не большая, симпатичная, реальный объем 114 Гб с копейками... С коробки FAT32. Win10: скорость чтения 27 Мб/с, записи 17 Мб/с. (при работе нет нагрева совсем). После форматирования в NTFS - чтение 125 Мб/с, запись 65 Мб/с (+/- 5Мб/с) Стала греться ощутимо.... на вскидку: 60-65 градусов... почти печет в пальцы.
USB C не заработал с Samsung Galaxy S8, а USB 3.0 через OTG-кабель не заработал с Meizu M6 Note (вернее, подключение устройства было определено, но само устройство, как носитель - не было подхвачено и на него ничего нельзя скопировать - выдает ошибку. Записать с флешки тоже ничего нельзя - потому как отображается пустая папка, хотя файлы там были.. фото/видео). Прошу сообщить так ли еще у кого-то или это брак.... или флешку нужно особым образом интегрировать в мобильный.. путем форматирования, окуривания или ритмичного постукивания в бубен. OTG не работает ни с FAT32, ни с NTFS. Какие будут мысли по этому поводу? Маленькая, универсальная, симпатичная Ненадежная система фиксации - в неразработанное гнездо USB2.0/3.0 не засунешь...срывается с фиксатора - нужно придерживать за пыптык, от чего он сильно изгибается и надолго его не хватит. Не дружит с телефонами (не поддерживается преславутый OTG). користуюся SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C 16Gb менше місяця |
Модификації SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C
Ціни на SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C 32 ГБ | від 355 грн. | 27 пропозицій | ||
SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C 64 ГБ | від 381 грн. | 31 пропозиція | ||
SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C 128 ГБ | від 566 грн. | 31 пропозиція | ||
SanDisk Ultra Dual Drive USB Type-C 256 ГБ | від 941 грн. | 37 пропозицій |
До телефонів підключається без проблем, як до ноутбука і телевізора.
У мене 128Гб.