Кухонний ніж Satake Saku 802-314
Satake Saku 802-314 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Satake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Satake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Satake Saku 802-314
Кухонний ніж Сантоку Satake Saku 17 см (Satake802-314) | 1 332 грн. |
Ніж Сантоку Satake Saku (802-314) | 1 379 грн. |
Кухонний японський ніж Сантоку 170 мм Satake Saku (802-314) | 1 149 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →