Кухонний ніж Arcos Universal 281304
Arcos Universal 281304 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Universal 281304
Ніж кухонний 150 мм Universal Arcos 281304FD | 892 грн. |
Ніж кухонний Arcos Universal з лезом із нержавіючої сталі 15см (281304) | 917 грн. |
Ніж кухонний Універсальний 150 мм Arcos (281304) | 689 грн. |
Arcos ніж кухонний Універсальний довжина 15 см (281304) | 750 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →