Кухонний ніж TESCOMA Feelwood 884810
TESCOMA Feelwood 884810 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TESCOMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TESCOMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TESCOMA Feelwood 884810
Ніж універсальний Tescoma FEELWOOD, 9 см 884810 | 839 грн. |
Ніж універсальний Tescoma Feelwood 9 см (884810t) | 839 грн. |
Ніж універсальний FEELWOOD 9 см 884810 | 839 грн. |
Ніж Tescoma FeelWood 20,5 см універсальний (884810) | 839 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →