Кухонний ніж Victorinox Decorating 7.6054.3
Victorinox Decorating 7.6054.3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Decorating 7.6054.3
Усі ціни 12 →Кухонный нож Victorinox Decorating 8,5 см 7.6054.3 | 1 135 грн. |
Ніж Victorinox Decorating 8,5 см Black (76054.3) | 1 079 грн. |
Нож Victorinox Decorating 8,5 см Black (76054.3) | 1 079 грн. |
Нож кухонный Victorinox Decorating 7.6054.3 | 1 135 грн. |
Кухонный нож Victorinox Decorating 8,5 см Black (7.6054.3) 7.6054.3 | 905 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →