Кухонний ніж Fiskars Hard Edge 1051777
Fiskars Hard Edge 1051777 |
|
Кромка леза вдосконалена завдяки технології LZR-EDGE, забезпечуючи гостроту ножів в 4 рази.
Рекомендується заточка з допомогою точила Fiskars Roll-Sharp, або точильного каменю з кутом 30+/-4.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars Hard Edge 1051777
Усі ціни 7 →Ніж для овочів Fiskars Hard Edge 9 см 1051777 | 774 грн. |
Нож для чистки овощей Fiskars Hard Edge (1051777) | 799 грн. |
Ніж для чищення овочів Fiskars Hard Edge 9 см (1051777) | 799 грн. |
Нож для овощей Fiskars Hard Edge 9 см (1051777) | 1 190 грн. |
Нож для овощей Fiskars Hard Edge 9 см 1051777 | 774 грн. |
Ніж для овочів Hard Edge Fiskars 1051777 (90мм) | 1 369 грн. |
Ніж для овочів Fiskars Hard Edge 9 см (1051777) | 1 190 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →