Рамка для розетки / вимикача Schneider Merten D-Life MTN4050-6534
Schneider Merten D-Life MTN4050-6534 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Merten D-Life MTN4050-6534
Рамка п'ятимісна горизонтальна Schneider Merten D-Life антрацит MTN405 | 1 724 грн. |
Рамка для розеток 5-постова Merten D-Life MTN4050-6534 Антрацитовий | 1 660 грн. |
Рамка 5-постова D-Life Merten «Антрацит», MTN4050-6534 | 1 772 грн. |
Модификації Schneider Merten D-Life MTN4050-6534
Ціни на Schneider Merten D-Life MTN4050-6534 |
---|---|---|---|---|
Schneider Merten D-Life MTN4050-6533 | від 973 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider Merten D-Life MTN4050-6535 | від 599 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider Merten D-Life MTN4050-6534 | від 1 660 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider Merten D-Life MTN4050-6536 | від 1 660 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →