Рамка для розетки / вимикача Schneider New Unica Studio NU201054
Schneider New Unica Studio NU201054 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider New Unica Studio NU201054
Усі ціни 8 →Рамка 5-місна Schneider Electric Unica New антрацит NU201054 | 914 грн. |
Schneider Electric Schneider Electric Unica Studio NU201054 | 935 грн. |
Рамка п'ятимісна горизонтальна Schneider Unica New Studio антрацит NU2 | 906 грн. |
Рамка пятиместная горизонтальная Schneider Unica, Антрацит NU201054 | 731 грн. |
Schneider Electric NU201054 | 741 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Schneider New Unica Studio NU201054
Ціни на Schneider New Unica Studio NU201054 |
---|---|---|---|---|
Schneider New Unica Studio NU201044 | від 296 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio NU201018 | від 241 грн. | 9 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio NU201054 | від 731 грн. | 8 пропозицій | ||
Schneider New Unica Studio NU201030 | від 697 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →