Жорсткий диск Seagate One Touch Hub STLC18000402 18 ТБ
Відео 13Фото 6 |
Seagate STLC18000402 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate One Touch Hub STLC18000402 18 ТБ
Усі ціни 10 →Зовнішній жорсткий диск Seagate One Touch Hub 18 TB (STLC18000402) One Tou | 16 350 грн. |
Seagate One Touch HUB 18TB USB 3.2 Czarno-Srebrny (STLC18000402) | 24 395 грн. |
Seagate One Touch HUB 18TB USB 3.2 Czarno-Srebrny (STLC18000402) | 23 800 грн. |
Seagate One Touch HUB 18TB USB 3.2 Czarno-Srebrny (STLC18000402) | 24 395 грн. |
Seagate One Touch HUB 18TB USB 3.2 Czarno-Srebrny (STLC18000402) | 24 990 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Seagate One Touch Hub STLC18000402
Ціни на Seagate One Touch Hub STLC18000402 |
---|---|---|---|---|
Seagate One Touch Hub STLC4000400 4 ТБ | від 4 879 грн. | 42 пропозиції | ||
Seagate One Touch Hub STLC6000400 6 ТБ | від 6 309 грн. | 36 пропозицій | ||
Seagate One Touch Hub STLC8000400 8 ТБ | від 7 051 грн. | 43 пропозиції | ||
Seagate One Touch Hub STLC10000400 10 ТБ | від 10 560 грн. | 4 пропозиції | ||
Seagate One Touch Hub STLC12000400 12 ТБ | від 11 083 грн. | 22 пропозиції | ||
Seagate One Touch Hub STLC14000400 14 ТБ | від 12 377 грн. | 15 пропозицій | ||
Seagate One Touch Hub STLC16000400 16 ТБ | від 15 984 грн. | 5 пропозицій | ||
Seagate One Touch Hub STLC18000402 18 ТБ | від 16 350 грн. | 10 пропозицій | ||
Seagate One Touch Hub STLC20000400 20 ТБ | від 22 040 грн. | 4 пропозиції |
Рекомендуємо