Жорсткий диск Seagate One Touch Hub STLC16000400 16 ТБ
Відео 13Фото 6 |
Seagate STLC16000400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate One Touch Hub STLC16000400 16 ТБ
Seagate One Touch Desktop HUB 16TB (STLC16000400) | 17 507 грн. |
Seagate One Touch Desktop HUB 16TB (STLC16000400) | 17 080 грн. |
Seagate One Touch Desktop HUB 16TB (STLC16000400) | 17 507 грн. |
Seagate One Touch Desktop HUB 16TB (STLC16000400) | 17 934 грн. |
Зовнішній жорсткий диск 3.5" 16TB One Touch Desktop External Drive with Hu | 15 984 грн. |
Відеоогляди
Модификації Seagate One Touch Hub STLC16000400
Ціни на Seagate One Touch Hub STLC16000400 |
---|---|---|---|---|
Seagate One Touch Hub STLC4000400 4 ТБ | від 4 871 грн. | 43 пропозиції | ||
Seagate One Touch Hub STLC6000400 6 ТБ | від 6 299 грн. | 37 пропозицій | ||
Seagate One Touch Hub STLC8000400 8 ТБ | від 7 044 грн. | 44 пропозиції | ||
Seagate One Touch Hub STLC10000400 10 ТБ | від 10 560 грн. | 4 пропозиції | ||
Seagate One Touch Hub STLC12000400 12 ТБ | від 10 949 грн. | 23 пропозиції | ||
Seagate One Touch Hub STLC14000400 14 ТБ | від 12 377 грн. | 16 пропозицій | ||
Seagate One Touch Hub STLC16000400 16 ТБ | від 15 984 грн. | 5 пропозицій | ||
Seagate One Touch Hub STLC18000402 18 ТБ | від 16 350 грн. | 10 пропозицій | ||
Seagate One Touch Hub STLC20000400 20 ТБ | від 22 040 грн. | 4 пропозиції |
Рекомендуємо