Жорсткий диск Seagate One Touch Hub STLC20000400 20 ТБ
Відео 13Фото 6 |
Seagate STLC20000400 |
|
Стаціонарний зовнішній жорсткий диск високої ємності (20 ТБ) із двома інтерфейсами підключення, зовнішнім блоком живлення та додатковою функцією USB-концентратора. Являє собою топову модель сімейства Seagate One Touch Hub, до якої входять пристрої об'ємом від 4 до 16 ТБ. Призначений для зберігання різних резервних копій, матеріалів великих проєктів та різного медіаконтенту, включаючи фото/відео/аудіоархіви.
Виконаний у стильному чорно-сріблястому прямокутному корпусі масою 1250 г. Завдяки строгому зовнішньому дизайну легко впишеться у будь-який сучасний офісний чи домашній інтер'єр. На передній панелі розміщено два роз'єми інтерфейсних портів: USB-C 3.2 Gen1 та USB 3.2 Gen1. Вони забезпечують високу швидкість передачі даних, що досягає 5 Гбіт/с. Цього цілком достатньо для оперативного копіювання на жорсткий диск Seagate One Touch Hub STLC20000400 великих масивів інформації та безлічі дрібних файлів. Обидва порти USB можна використовувати для заряджання гаджетів. У комплект поставки входить програмне забезпечення Seagate Toolkit Backup, призначене для швидкого та зручного резервного копіювання в один клік, дзеркалювання або створення бекапів за попередньо складеним розкладом.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Купити Seagate One Touch Hub STLC20000400 20 ТБ
Seagate One Touch Desktop Hub 20TB (STLC20000400) | 22 591 грн. |
Seagate One Touch Desktop Hub 20TB (STLC20000400) | 22 040 грн. |
Seagate One Touch Desktop Hub 20TB (STLC20000400) | 22 591 грн. |
Seagate One Touch Desktop Hub 20TB (STLC20000400) | 23 142 грн. |
Модификації Seagate One Touch Hub STLC20000400
Ціни на Seagate One Touch Hub STLC20000400 |
---|---|---|---|---|
Seagate One Touch Hub STLC4000400 4 ТБ | від 4 879 грн. | 43 пропозиції | ||
Seagate One Touch Hub STLC6000400 6 ТБ | від 6 309 грн. | 37 пропозицій | ||
Seagate One Touch Hub STLC8000400 8 ТБ | від 7 051 грн. | 44 пропозиції | ||
Seagate One Touch Hub STLC10000400 10 ТБ | від 10 560 грн. | 4 пропозиції | ||
Seagate One Touch Hub STLC12000400 12 ТБ | від 11 083 грн. | 23 пропозиції | ||
Seagate One Touch Hub STLC14000400 14 ТБ | від 12 377 грн. | 16 пропозицій | ||
Seagate One Touch Hub STLC16000400 16 ТБ | від 15 984 грн. | 5 пропозицій | ||
Seagate One Touch Hub STLC18000402 18 ТБ | від 16 350 грн. | 10 пропозицій | ||
Seagate One Touch Hub STLC20000400 20 ТБ | від 22 040 грн. | 4 пропозиції |