Жорсткий диск Seagate Exos X22 ST22000NM000E 22 ТБ SAS
Відео 2 |
Seagate Exos X22 ST22000NM000E 22 ТБ SAS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate Exos X22 ST22000NM000E 22 ТБ SAS
Усі ціни 23 →Внутренний жесткий диск Seagate 22TB (ST22000NM000E) | 22 186 грн. |
Внутрішній жорсткий диск Seagate 22TB (ST22000NM000E) | 22 399 грн. |
Жорсткий диск 3.5" SEAGATE Exos X22 22TB SAS 7.2K (ST22000NM000E) | 22 459 грн. |
Жесткий диск sas 3.5" 22tb Seagate (st22000nm000e) | 23 124 грн. |
Жорсткий диск SAS 3.5" 22TB Seagate (ST22000NM000E) | 22 060 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Seagate Exos X22 ST22000NM000E
Ціни на Seagate Exos X22 ST22000NM000E |
---|---|---|---|---|
Seagate Exos X22 ST20000NM004E 20 ТБ | від 23 400 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate Exos X22 ST22000NM000E 22 ТБ SAS | від 21 600 грн. | 23 пропозиції | ||
Seagate Exos X22 ST22000NM001E 22 ТБ SATA | від 19 840 грн. | 34 пропозиції |
Рекомендуємо