Жорсткий диск Seagate Exos 7E10 512e/4KN SAS ST10000NM018B 10 ТБ
Seagate ST10000NM018B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate Exos 7E10 512e/4KN SAS ST10000NM018B 10 ТБ
SEAGATE Exos 7E10 10TB 3.5" (ST10000NM018B) | 13 400 грн. |
SEAGATE Exos 7E10 10TB 3.5" (ST10000NM018B) | 13 735 грн. |
SEAGATE Exos 7E10 10TB 3.5" (ST10000NM018B) | 14 070 грн. |
Модификації Seagate Exos 7E10 512e/4KN SAS ST10000NM018B
Ціни на Seagate Exos 7E10 512e/4KN SAS ST10000NM018B |
---|---|---|---|---|
Seagate Exos 7E10 512e/4KN SAS ST6000NM020B 6 ТБ | від 10 360 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate Exos 7E10 512e/4KN SAS ST8000NM018B 8 ТБ | від 11 600 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate Exos 7E10 512e/4KN SAS ST10000NM018B 10 ТБ | від 13 400 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →