Жорсткий диск Seagate Exos 7E10 512e/4KN SATA ST10000NM017B 10 ТБ
Seagate Exos 7E10 512e/4KN SATA ST10000NM017B 10 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate Exos 7E10 512e/4KN SATA ST10000NM017B 10 ТБ
Усі ціни 33 →Жесткий диск 3.5" 10TB Seagate (ST10000NM017B) | 11 798 грн. |
Жорсткий диск 3.5" 10TB Seagate Exos 7E10 512E (ST10000NM017B) ST10000NM01 | 10 999 грн. |
Внутрішній жорсткий диск Seagate Exos 7E10 10 Tb (ST10000NM017B) | 11 407 грн. |
Внутренний жесткий диск Seagate Exos 7E10 10 Tb (ST10000NM017B) | 11 299 грн. |
Жорсткий диск 3.5" SEAGATE Exos 7E10 10TB SATA/256MB (ST10000NM017B) | 11 459 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Seagate Exos 7E10 512e/4KN SATA ST10000NM017B
Ціни на Seagate Exos 7E10 512e/4KN SATA ST10000NM017B |
---|---|---|---|---|
Seagate Exos 7E10 512e/4KN SATA ST2000NM017B 2 ТБ | від 5 564 грн. | 27 пропозицій | ||
Seagate Exos 7E10 512e/4KN SATA ST8000NM017B 8 ТБ | від 9 346 грн. | 22 пропозиції | ||
Seagate Exos 7E10 512e/4KN SATA ST10000NM017B 10 ТБ | від 10 996 грн. | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →