Жорсткий диск Seagate Exos X16 ST10000NM001G 10 ТБ SATA
Відео 10 |
Seagate Exos X16 ST10000NM001G 10 ТБ SATA |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Купити Seagate Exos X16 ST10000NM001G 10 ТБ SATA
Усі ціни 6 →Жорсткий диск 3.5" Seagate Exos X16 10TB SATA 256MB (ST10000NM001G) | 9 819 грн. |
Жорсткий диск 3.5" 10TB Seagate (ST10000NM001G) ST10000NM001G | 10 973 грн. |
Seagate 3.5" 10TB (ST10000NM001G) ST10000NM001G | 12 599 грн. |
Seagate Жорсткий диск 3.5" 10TB Seagate (ST10000NM001G) ST10000NM001G | 10 973 грн. |
Seagate ST10000NM001G | 11 763 грн. |
Жорсткий диск 3.5" 10TB Seagate (ST10000NM001G) | 9 460 грн. |
Рекордні обсяги
Seagate Exos став одним з перших серверних накопичувачів, зуміли запропонувати потенційним покупцям значний об'єм 16 ГБ з п'ятирічною гарантією. Досягти цього вдалося завдяки застосуванню добре зарекомендувала себе гелієвої архітектури (фактично, робочий об'єм HDD заповнений гелієм), яка до того ж принесла з собою бонус у вигляді низьких температур. При тривалих навантаженнях температура вінчестера рідко перевалювала за поріг 42 °C. А ось енергоспоживання навпаки зросло, хоча в тому ж Hitachi HGSTUltrastar He10 зі схожою гелієвої архітектурою показник енергоспоживання майже в півтора рази нижче: 6.8 Вт проти 9.5 Вт у Seagate Exos.
Високі швидкісні показники
Крім значного обсягу, Seagate Exos X16 забезпечує високі в своєму класі швидкісні показники. Середня швидкість послідовного запису в наших тестах становить близько 118 Мб/с. Також порадувала швидкість роботи в мілкоблочних операціях. Звичайно, це далеко не швидкість сучасних SSD, але куди цікавіше, ніж серверні терабайтники семирічної давності, які ставили рекорди з черепашачим перегонів.
Універсальний вінчестер
Хоча вся серія позиціонується для корпоративного застосування в дата-центрах, базах даних і т. д., тестовий зразок скоріше підійде для домашнього використання в робочому або ігровому ПК з величезною бібліотекою ігор або NAS-сервер. Варіант підключення тут тільки один ― звичайний інтерфейс SATA, а більш звичний для серверних SAS можна знайти в старших моделях на 14 і 16 ТБ. Плюсом для використання вдома також є низький рівень шуму, на відміну від старшої моделі, в 10-гігабайтної версії менше пластин і гул від вібрацій практично відсутня, чути лише неголосні постукування при переміщенні блоків головок. Але це лікується корпусом з хорошою шумоізоляцією.
Модификації Seagate Exos X16 ST10000NM001G
Ціни на Seagate Exos X16 ST10000NM001G |
---|---|---|---|---|
Seagate Exos X16 ST10000NM002G 10 ТБ SAS | від 9 717 грн. | 2 пропозиції | ||
Seagate Exos X16 ST10000NM001G 10 ТБ SATA | від 9 460 грн. | 6 пропозицій | ||
Seagate Exos X16 ST12000NM002G 12 ТБ SAS | від 24 280 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate Exos X16 ST12000NM001G 12 ТБ SATA | від 10 083 грн. | 6 пропозицій | ||
Seagate Exos X16 ST14000NM002G 14 ТБ SAS | від 17 106 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate Exos X16 ST14000NM001G 14 ТБ SATA | від 9 378 грн. | 34 пропозиції | ||
Seagate Exos X16 ST16000NM001G 16 ТБ SATA | від 9 799 грн. | 34 пропозиції |