Умивальник Simas Arcade AR 874 1050 мм
Фото 3 |
Simas Arcade AR 874 900 мм1050 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Simas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Simas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Simas Arcade AR 874 1050 мм
Усі ціни 10 →Раковина для ванної підвісна умивальник-стільниця Simas Arcade біла AR 874 | 21 899 грн. |
Раковина підвісна Simas Arcade 105 х 56 см AR874 | 18 600 грн. |
Раковина Simas Arcade (AR874) | 23 048 грн. |
Умивальник Simas Arcade 105x56 см, білий (AR874) AR874 | 24 209 грн. |
Simas Arcade 105x56 AR 874 | 39 442 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Simas Arcade AR 874
Ціни на Simas Arcade AR 874 |
---|---|---|---|---|
Simas Arcade AR 864 900 мм | від 15 805 грн. | 6 пропозицій | ||
Simas Arcade AR 874 1050 мм | від 18 600 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →