Умивальник Simas Evolution EVO 12 900 мм
Simas Evolution EVO 12 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Simas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Simas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Simas Evolution EVO 12 900 мм
Раковина керамічна 90 см Simas Evolution (EVO 12) | 7 850 грн. |
Simas evolution EVO12 | 16 680 грн. |
Simas evolution EVO12 | 17 097 грн. |
Simas evolution EVO12 | 17 514 грн. |
Модификації Simas Evolution EVO 12
Ціни на Simas Evolution EVO 12 |
---|---|---|---|---|
Simas Evolution EVO 13 310 мм | від 5 504 грн. | 2 пропозиції | ||
Simas Evolution EVO 14 340 мм | від 3 942 грн. | 1 пропозиція | ||
Simas Evolution EVO 15 530 мм | від 6 976 грн. | 5 пропозицій | ||
Simas Evolution EVO 12 900 мм | від 7 850 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →