Комп'ютерне крісло Special4you Solano 3
Фото 11 |
Special4you Solano 3 |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Special4you 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Special4you.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Special4you Solano 3
Кресло Special4You Solano 3 artleather black (E4800) | 6 710 грн. |
Крісло Special4You Solano 3 office artleather beige E5937 | 3 790 грн. |
Конференц крісло Solano 3 office artleather beige E5937 | 4 499 грн. |
Кресло Special4You Solano 3 artleather beige (E4817) | 5 790 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →