Комп'ютерне крісло Special4you Solano 3 Conference
Фото 16 |
Special4you Solano 3 Conference |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Special4you 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Special4you.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Special4you Solano 3 Conference
Кресло Special4You Solano 3 office beige (E4831) | 5 130 грн. |
Кресло Special4You Solano 3 office black (E4824) | 5 130 грн. |
Кресло Special4You Solano 3 office white (E5289) | 5 130 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →