Кухонний ніж Suncraft Clad AS-03
Фото 4 |
Suncraft Clad AS-03 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Suncraft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Suncraft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Suncraft Clad AS-03
Усі ціни 10 →Кухонний ніж Шеф 210 мм Suncraft Senzo Clad (AS-03) | 3 899 грн. |
Кухонный нож Шеф 210 мм Suncraft Senzo Clad (AS-03) AS-03 | 3 999 грн. |
Кухонний ніж Шеф 210 мм Suncraft Senzo Clad (AS-03) | 3 999 грн. |
Кухонный нож Шеф 210 мм Suncraft Senzo Clad (AS-03) AS-03 | 3 999 грн. |
Ніж кухарський Suncraft Senzo Clad (AS-03) | 3 999 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →