Кухонний ніж Suncraft Clad AS-11
Фото 5 |
Suncraft Clad AS-11 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Suncraft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Suncraft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Suncraft Clad AS-11
Усі ціни 10 →Ніж кухонний Шеф 240 мм Suncraft Senzo Clad (AS-11) | 4 099 грн. |
Нож кухонный Шеф 240 мм Suncraft Senzo Clad (AS-11) AS-11 | 4 199 грн. |
Ніж кухонний Шеф 240 мм Suncraft Senzo Clad (AS-11) | 4 199 грн. |
Нож кухонный Шеф 240 мм Suncraft Senzo Clad (AS-11) AS-11 | 4 199 грн. |
Ніж кухарський Suncraft Senzo Clad (AS-11) | 4 199 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →