Кухонний ніж Suncraft Moka MK-04
Фото 5 |
Suncraft Moka MK-04 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Suncraft Moka MK-04
Усі ціни 7 →Кухонный нож универсальный 130 мм Suncraft Moka (MK-04) MK-04 | 2 699 грн. |
Кухонный нож универсальный 130 мм Suncraft Moka (MK-04) MK-04 | 2 699 грн. |
Кухонний ніж універсальний Suncraft Мока (MK-04) | 2 699 грн. |
Кухонний ніж універсальний 130 мм Suncraft Мока (MK-04) | 2 564 грн. |
Кухонний ніж універсальний 130 мм Suncraft Moka (MK-04) | 2 750 грн. |
Кухонний ніж універсальний Suncraft Мока (MK-04) | 3 239 грн. |
Кухонний ніж універсальний 130 мм Suncraft Moka (MK-04) | 2 699 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →