Кухонний ніж Suncraft Black Damascus BD-09
Фото 4 |
Suncraft Black Damascus BD-09 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Suncraft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Suncraft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Suncraft Black Damascus BD-09
Кухонний ніж японський Кирицуке 200 мм Suncraft Senzo Black (BD-09) | 7 299 грн. |
Японський ніж Кіріцуке Suncraft Senzo Black (BD-09) | 7 099 грн. |
Кухонный нож японский Кирицуке 200 мм Suncraft Senzo Black (BD-09) BD-09 | 7 099 грн. |
Кухонный нож японский Кирицуке 200 мм Suncraft Senzo Black (BD-09) BD-09 | 7 099 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →