Кухонний ніж Suncraft Classic SZ-11
Suncraft Classic SZ-11 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Suncraft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Suncraft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Suncraft Classic SZ-11
Усі ціни 10 →Ніж для чищення овочів 70 мм Suncraft Senzo Classic (SZ-11) | 3 899 грн. |
Нож для чистки овощей 70 мм Suncraft Senzo Classic (SZ-11) SZ-11 | 3 799 грн. |
Ніж для чищення овочів 70 мм Suncraft Senzo Classic (SZ-11) | 3 799 грн. |
Нож для чистки овощей 70 мм Suncraft Senzo Classic (SZ-11) SZ-11 | 3 799 грн. |
Ніж для чищення овочів Suncraft Senzo Classic (SZ-11) | 3 799 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →