Кухонний ніж Suncraft Classic SZ-07
Фото 5 |
Suncraft Classic SZ-07 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Suncraft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Suncraft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Suncraft Classic SZ-07
Усі ціни 9 →Нож Янагиба 210 мм Suncraft Senzo Classic (SZ-07) SZ-07 | 5 999 грн. |
Ніж Янагина 210 мм Suncraft Senzo Classic (SZ-07) | 5 999 грн. |
Нож Янагиба 210 мм Suncraft Senzo Classic (SZ-07) SZ-07 | 5 999 грн. |
Японський ніж Янагіба (сашимі) Suncraft Senzo Classic (SZ-07) | 5 999 грн. |
Нож Янагиба 210 мм Suncraft Senzo Classic (SZ-07) SZ-07 | 5 819 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →