Кухонний ніж Suncraft Black Damascus BD-07
Фото 5 |
Suncraft Black Damascus BD-07 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Suncraft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Suncraft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Suncraft Black Damascus BD-07
Усі ціни 10 →Нож Янагиба 210 мм Suncraft Senzo Black (BD-07) BD-07 | 6 399 грн. |
Ніж Янагину 210 мм Suncraft Senzo Black (BD-07) | 6 399 грн. |
Нож Янагиба 210 мм Suncraft Senzo Black (BD-07) BD-07 | 6 399 грн. |
Японський ніж Янагіба Suncraft Senzo Black (BD-07) | 6 399 грн. |
Нож Янагиба 210 мм Suncraft Senzo Black (BD-07) BD-07 | 6 207 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →