Кухонний ніж Suncraft Professional MP-04
Фото 5 |
Suncraft Professional MP-04 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Suncraft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Suncraft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Suncraft Professional MP-04
Кухонний ніж Шеф 200 мм Suncraft Senzo Professional (MP-04) | 7 499 грн. |
Ніж кухарський Suncraft Senzo Professional (MP-04) | 8 299 грн. |
Кухонный нож Шеф 210 мм Suncraft Senzo Professional (MP-04) MP-04 | 8 299 грн. |
Кухонный нож Шеф 210 мм Suncraft Senzo Professional (MP-04) MP-04 | 8 299 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →