Смартфон Tecno Spark 20 Pro 256 ГБ / 8 ГБ
Фото 4 |
Купити Tecno Spark 20 Pro 256 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 114 →TECNO Spark 20 PRO (KJ6) 8/256ГБ Moonlit Black | 7 699 грн. |
Смартфон Tecno Spark 20 Pro (KJ6) 8/256GB Dual Sim Sunset Blush (489494701 | 7 699 грн. |
Смартфон TECNO Spark 20 PRO (KJ6) 8/256Gb Sunset Blush 4894947014215 | 7 699 грн. |
Смартфон Tecno Spark 20 Pro (KJ6) 8/256Gb Sunset Blush (UA UCRF) | 7 699 грн. |
Смартфон TECNO Spark 20 PRO (KJ6) 8/256Gb Moonlit Black 4894947014178 | 6 808 грн. |
Король портретів
Tecno Spark 20 Pro - камерофон зі 108-мегапіксельним основним фотосенсором та фронталкою на 32 МП. Основний вміє поєднувати по дев'ять пікселів в один для збільшення світлосили і підтримує триразовий матричний зум. Фронтальна камера з широким кутом огляду 90° дозволяє вибирати температуру спалаху для природнішого освітлення.
Ігрова герцовка
Запис відео може вестись у форматі 2K, причому з двох камер одночасно, що особливо актуально для туристичних блогів. Екран IPS з великою діагоналлю 6.8 дюйми має підвищену частоту оновлення 120 Гц. Благо, MediaTek Helio G99, найпотужніший серед 4G-процесорів, здатний видати стільки ж FPS в іграх. Програмна оптимізація Aurora Engine прискорює час запуску ігор.
Генератор картинок
Оперативна пам'ять 8 ГБ, постійна 256 ГБ. Гучність стереодинаміків можна збільшити за технологією Big Volume до 400%. Фірмова графічна оболонка Tecno HiOS доповнена анімованою інформаційною панеллю Dynamic Port. Штучний інтелект AI Wallpaper на ваш запит згенерує унікальний малюнок. Смартфон захищений від пилу та дощу за стандартом IP53.