Кухонна мийка Teka Classic 1B 1/2D MCTXT 650x500
Teka Classic 1B 1/2D MCTXT |
|
Класична модель сучасної кухонної мийки, виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі. Цей метал може похвалитися довговічністю, не схильний до корозії, термостійкий і міцний, завдяки сплаву хрому і нікелю в співвідношенні 18:10. Саме виробу відрізняється приємним дизайном і гладкою поверхнею, за чистотою якою легко доглядати, воно повністю нейтрально при контакті з харчовими продуктами і стійко до розмноження шкідливих мікроорганізмів.
Тип установки мийки Teka Classic 1B — врізний накладної. Корпус має строгу прямокутну форму і розділений на дві частини: основний простір відведено під чашу з шириною 406 мм і глибиною 180 мм, а решта простір займає порівняно невелике крило сушіння зі спеціальними борозенками для стоку води; його можна використовувати для сушіння посуду, розморожування продуктів, підсушування овочів, зелені, фруктів. У комплектацію виробу входить сифон.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Купити Teka Classic 1B 1/2D MCTXT 650x500
Усі ціни 29 →Кухонна мийка Teka CLASSIC 1B 1D мікродекор 10119057 | 4 611 грн. |
Teka Teka CLASSIC 1B 1D (10119057) | 4 610 грн. |
Мийка Teka Classic 1B 1/2D MCTXT 10119056 | 4 221 грн. |
Teka CLASSIC 1B | 4 237 грн. |
Кухонна мийка з нержавіючої сталі Teka CLASSIC 1B 1D (10119056) 10119056 | 4 673 грн. |